Реферат на тему:
Плани-конспекти уроків музики у 5-8 класах (23 уроки)
План-конспект №1
уроку музики проведеного в 5-А класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Розучування пісні «їхав козак на війноньку»—українська
народна пісня.
Чотиридольний розмір 4/4, тактування.
4. Слухання музики: українська народна пісня «Ой, на горі та й женці
жнуть».
Мета уроку: а) навчальна.
використати форми і методи активізації учнів з різних видів діяльності.
Оцінити рівень знань, підготовитись.
вчити співати природнім голосом.
Привчати самостійно робити висновки.
Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати різноманітні здібності.
Формувати здібність слухати музику.
в) виховна.
Виховувати культуру поведінки.
Вміти підібрати естетичні слова.
Виховувати любов до музики, рідного краю. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Сольфеджування вправи.
Подача нового навчального матеріалу.
Розучування пісні.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація пісні.
в) Аналіз твору.
г) Розучування по фразах.
6. Слухання музики.
а) Вступна бесіда.
б) Ілюстрація твору.
в) Аналіз твору.
г) Повторне слухання.
7. Підсумок уроку.
1
План-конспект №2
уроку музики проведеного в 5-А класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Допрацювання над піснею «їхав козак на війноньку».
Шістнадцяті ноти, крапка біля ноти.
Слухання музики: «На Верховині» Євген Станкевич. Мета уроку: а)
навчальна.
Використати методи і прийоми активізації учнів з різних видів
діяльності.
Вчити співати природнім голосом розвивати вокально-хорові навички.
Оцінити готовність учнів до уроку.
Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички.
Формувати вміння «чути» музику.
в) виховна.
Вчити правильної культури поведінки.
Вміти підібрати естетичні слова.
Виховувати любов до музики, рідного краю. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Подача нового навчального матеріалу.
Слухання музики.
а) Вступна бесіда.
б) Ілюстрація твору.
в) Аналіз твору.
г) Повторне слухання.
Підсумок уроку.
Домашнє завдання.
Хід уроку.
Починаю урок музичним вітанням.
1
План-конспект №3
уроку музики проведеного в 6-Б класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Розучування пісні «Гей, шуми, Великий луже» сл. П. Ребра, муз.
Палігника.
Ознайомлення з новим навчальним матеріалом: крапка біля нот та пауз.
Ознайомлення з життєвим та творчим шляхом Ісаака
Йосиповича Дунаєвського.
5. Слухання музики: увертюра до кінофільму «Діти капітана Гранта».
Мета уроку: а) навчальна.
В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів з
різних видів музичної діяльності.
Оцінити підготовленість учнів до уроку, рівень знань учнів.
Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком
вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
Привчати самостійно вирішувати проблемні завдання, робити висновки.
Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора І. Й.
Дунаєвського.
Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички з урахуванням вікових особливостей учнів.
Формувати здібність слухати і «чути» музику, слідкувати за розвитком
муз. образу .
в) виховна.
Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру
поведінки.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування слів по нотах.
Повторення вивченого матеріалу.
Подача нового навчального матеріалу. Розучування пісні.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація пісні.
в) Аналіз музичного і поетичного образів.
1
План-конспект №4
уроку музики проведеного в 6-Б класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Допрацювання пісні «Гей, шуми, Великий луже» сл. П.
Ребра, муз. Палігника.
Ознайомлення з новим навчальним матеріалом: ліга і фермата.
4. Ознайомлення з життєвим та творчим шляхом Аркадія
Дмитровича
. Філіпенка.
5. Слухання музики: фінал квартету А. Філіпенка.
Мета уроку: а) навчальна.
В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів.
Оцінити підготовленість учнів до уроку, їх рівень знань.
Вчити співати природнім голосом, працювати над розвитком
вокально-хорових навичок.
Вчити самостійно аналізувати твори, робити висновки, узагальнення.
Ознайомити з основними етапами творчості А. Філіпенка.
Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички: спів по нотах, сприймання музики.
Формувати здібність слухати і «чути» музику.
в) виховна.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування слів по нотах.
Подача нового навчального матеріалу.
Повторення пісні.
Слухання музики..
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація пісні.
в) Повторне слухання музики.
Закріплення теми.
Оцінювання праці учнів.
1
План-конспект №5
уроку музики проведеного в 7-А класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Розучування пісні «Ой, там за горою»—щедрівка.
Сольфеджування вправ в різних тональностях.
Ознайомлення з життєвим та творчим шляхом Георгія
Іларіоновича Майбороди.
4. Слухання музики: романс Г.І. Майбороди «Гаї шумлять».
Мета уроку: а) навчальна.
Оцінити підготовленість учнів до уроку, їх рівень знань.
Вчити співати природнім голосом, працювати над розвитком
вокально-хорових навичок.
Привчати самостійно аналізувати твори, робити висновки та узагальнення.
Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати здібності: вокальні, технічні, художній смак, культуру
поведінки.
Формувати вміння слухати, «чути» і відчувати музику.
в) виховна.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до творів.
Виховувати любов до прекрасного світу музики, до рідних
наспівів, природи, материнської колискової, звичаїв та традицій.
План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування слів по нотах.
Подача нового навчального матеріалу.
Розучування пісні.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація пісні.
в) Аналіз твору.
г) Розучування по фразах.
5. Слухання музики.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація твору.
в) Розбір і аналіз твору.
г) Повторне слухання.
6. Підсумок уроку.
1
План-конспект №6
уроку музики проведеного в 7-А класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Виконання української народної пісні-щедрівки «Ой, там, за горою».
Сольфеджування вправ.
Слухання музики: «Ave, Maria» композитора Й. С. Баха в аранжуванні
французького композитора Шарля Гуно.
Мета уроку: а) навчальна.
В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів.
Оцінити підготовленість учнів до уроку, їх рівень знань.
Вчити співати природнім голосом, працювати над розвитком
вокально-хорових навичок.
Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички, художній смак, культуру поведінки.
Формувати здібність слухати і розуміти музику.
в) виховна.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Виховувати любов до рідного краю, його традицій, звичаїв. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Повторення вивченого матеріалу.
Слухання музики.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація пісні.
в) Аналіз твору.
г) Повторне слухання.
Підсумок уроку.
Домашнє завдання.
Хід уроку.
Починаю урок музичним вітанням. Перевіряю присутніх і готовність учнів
до уроку.
1
План-конспект №8
уроку музики проведеного в 8-Б класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Розучування пісні «Києве мій» сл. Д. Луценка, муз. І. Шамо.
Ознайомлення з новим навчальним матеріалом: інтервали квінта і кварта.
Ознайомлення з життєвим та творчим шляхом Джузеппе Верді.
Слухання музики: «Пісенька Герцога» з опери «Ріголетто» Дж. Верді. Мета
уроку: а) навчальна.
В процесі уроку широко використовувати форми і методи активізації учнів
з різних видів музичної діяльності.
Оцінити рівень знань учнів, підготовленість їх до уроку.
Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком
вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора Дж. Верді.
Створити позитивну атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички.
Формувати здібність слухати музику.
в) виховна.
Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру
поведінки.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування слів по нотах.
Сольфеджування вправ.
Розучування пісні.
а) Вступне бесіда.
б) Показ пісні.
в) Аналіз твору.
г) Розучування по фразах.
5. Слухання музики.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація твору.
1
План-конспект №10
уроку музики проведеного в 5-Б класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Допрацювання над піснею «Грають діти».
Знаки альтерації. Фермата.
Слухання музики: укр. нар. пісня «Ой, Морозе, Морозенку, вступ і хор
«Чорний крук у полі кряче» з опери «Богдан Хмельницький» К. Данькевича.
Мета уроку: а) навчальна.
Використати методи і прийоми активізації учнів з різних видів
діяльності.
Вчити співати природнім голосом розвивати вокально-хорові навички.
Оцінити готовність учнів до уроку.
Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички.
Формувати вміння «чути» музику.
в) виховна.
Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру
поведінки.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Робота над піснею.
Подача нового матеріалу.
Слухання музики.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація твору.
в) Розбір твору.
г) Повторне слухання.
Підсумок уроку.
Домашнє завдання
1
План-конспект №9
уроку музики проведеного в 5-Б класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Розучування сучасної укр. Нар. пісні «Грають діти».
Мінорний лад, гама ля-мінор.
Слухання музики: «Прелюд пам’яті Т. Г. Шевченка» композитора Якова
Степового.
Мета уроку: а) навчальна.
В процесі уроку широко використовувати форми і методи активізації учнів
з різних видів музичної діяльності.
Оцінити рівень знань учнів, підготовленість їх до уроку.
Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком
вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора Дж. Верді.
Створити позитивну атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички.
Формувати здібність слухати музику.
в) виховна.
Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру
поведінки.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування слів по нотах.
Сольфеджування вправ.
Розучування пісні.
а) Вступне бесіда.
б) Показ пісні.
в) Аналіз твору.
г) Розучування по фразах.
5. Слухання музики.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація твору.
в) Розбір твору.
План-конспект №11
уроку музики проведеного в 7-Б класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Розучування пісні «Гуде вітер вельми в полі» сл. В. Забіли, муз. М.
Глінки.
Інтервали.
Слухання музики: увертюра до опери «Руслан і Людмила» М. Глінки.
Ознайомлення з життєвим і творчим шляхом Михайла Івановича Глінки. Мета
уроку: а) навчальна.
В процесі уроку широко використовувати форми і методи активізації учнів
з різних видів музичної діяльності.
Оцінити рівень знань учнів, підготовленість їх до уроку.
Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком
вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора Дж. Верді.
Створити позитивну атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички.
Формувати здібність слухати музику.
в) виховна.
Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру
поведінки.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Розучування пісні.
а) Вступне бесіда.
б) Ілюстрація пісні.
в) Аналіз твору.
г) Розучування по фразах.
4. Слухання музики.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація твору.
в) Аналіз твору.
1
План-конспект №12
уроку музики проведеного в 8-Б класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Розучування пісні «Заповіт» сл. Т. Шевченка, муз. Г. Гладкого.
Ознайомлення з новим навчальним матеріалом: інтервали септима в мелодії.
Ознайомлення з життєвим та творчим шляхом Артемія Лук’яновича Веделя.
Слухання музики: «Херувимська» А. Л. Веделя. Мета уроку: а) навчальна.
В процесі уроку широко використовувати форми і методи активізації учнів
з різних видів музичної діяльності.
Оцінити рівень знань учнів, підготовленість їх до уроку.
Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком
вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора Дж. Верді.
Створити позитивну атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички.
Формувати здібність слухати музику.
в) виховна.
Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру
поведінки.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування слів по нотах.
Розучування пісні.
а) Вступне бесіда.
б) Показ пісні.
в) Розбір пісні.
г) Розучування по фразах.
4. Слухання музики.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація твору.
в) Розбір твору.
1
План-конспект №13
уроку музики проведеного в 7-Б класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Виконання пісні «Гуде вітер вельми в полі» сл. В. Забіли, муз. М.
Глінки.
Назви інтервалів. Інтервал прима.
Ознайомлення з життєвим та творчим шляхом М. І. Глінки.
Слухання музики: увертюра до опери «Руслан і Людмила» М. Глінки. Мета
уроку: а) навчальна.
В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів з
різних видів музичної діяльності.
Оцінити підготовленість учнів до уроку, рівень знань учнів.
Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком
вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
Привчати самостійно вирішувати проблемні завдання, робити висновки.
Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора І. Й.
Дунаєвського.
–
”
–
I
?
u
?
ez
Ae
&
&
F
&
F
&
F
yyyy^„r
Ieex
z
A
Ae
&
&
&
aeaeN??—‚mmm
&
F
&
F
yyyy^„{
&
&
F
&
F
&
&
&
F
&
F
&
F
&
F
&
F
&
F
)eI°e—z—eP
„?
yyyy]„?`„?
&
&
&
&
yyyy^„m
&
&
yyyy^„c
&
F
&
yyyy^„ a$
&
F
&
F
yyyy^„m
&
F
&
F
&
„?
yyyy]„&`„?
&
&
th
&
&
&
&
A0AXA?A1/4AaeaeN?›?yddd
yyyy^„h
??
&
F-
&
F-
&
F
&
F
&
F”
&
F!
yyyy^„-
&
F
&
F
„„„oooo
&
F#
yyyy^„(
&
F”
&
F$
&
F&
&
F&
&
F%
&
F%
&
F(
&
F(
&
F’
yyyy^„r
&
F&
[B[j[?[eOAAA§§§’’’’O}
yyyy^„^
&
F)
yyyy^„h
„…
yyyy]„&`„…
&
F*
yyyy]„Aa$
&
F,
&
F,
yyyy^„r
&
F+
&
F*
yyyy^„h
yyyy^„h
„?
yyyy]„?`„?
&
F-
&
F-
&
F-
&
F/
&
F.
&
F1
&
F0
&
F0
yyyy^„
&
F2
&
F2
yyyy^„r
&
F1
&
F1
&
F1
&
F4
yyyy^„h
„…
yyyy]„&`„…
&
F3
&
F3
&
F3
$a$
yyyy^„Z
&
F4
&
F5
&
F5
&
F9
&
F8
&
F7
yyyy^„m
&
F6
&
F6
th
&
F:
yyyy^„h
„?
yyyy]„&`„?
&
F8
yyyy]„Fa$
yyyy^„h
&
F`„… & F>
&
F>
&
F>
yyyy^„^
&
F?
&
F@
&
F@
&
F@
yyyy^„
&
FB
yyyy^„m
&
FA
&
FA
&
FA
&
FA
Створити позитивну атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички з урахуванням вікових особливостей учнів.
Формувати здібність слухати і «чути» музику, слідкувати за розвитком
муз. образу.
в) виховна.
Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру
поведінки.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування слів по нотах.
Подача нового навчального матеріалу.
Слухання музики:
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація твору.
в) Аналіз твору.
г) Повторне слухання.
5. Підсумок уроку.
План-конспект №14
уроку музики проведеного в 8-А класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Розучування пісні «Розпустили кучері дівчата».
Інтервали. Секста в мелодії.
Микола Лисенко. Опера «Наталка Полтавка»
Слухання музики: сцена з другої дії опери «Наталка Полтавка». Мета
уроку: а) навчальна.
В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів з
різних видів музичної діяльності.
Оцінити підготовленість учнів до уроку, рівень знань учнів.
Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком
вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
Привчати самостійно вирішувати проблемні завдання, робити висновки.
Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора І. Й.
Дунаєвського.
Створити позитивну атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички з урахуванням вікових особливостей учнів.
Формувати здібність слухати і «чути» музику, слідкувати за розвитком
муз. образу.
в) виховна.
Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру
поведінки.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Розучування пісні.
а) Вступне бесіда.
б) Ілюстрація пісні.
в) Аналіз твору.
г) Розучування по фразах.
План-конспект №15
уроку музики проведеного в 5-В класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Розучування пісні «По діброві вітер виє» на слова Т. Г. Шевченка.
Гама ре-мінор.
Повторення пісні «В чорне море наш Дніпро тече».
Слухання музики: ф-нна п’єса «Володимира» укр. композитора І. Шамо. Мета
уроку: а) навчальна.
Використати методи і прийоми активізації учнів з різних видів
діяльності.
Вчити співати природнім голосом розвивати вокально-хорові навички.
Оцінити готовність учнів до уроку.
Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички.
Формувати вміння «чути» музику.
в) виховна.
Вчити правильної культури поведінки.
Вміти підібрати естетичні слова.
Виховувати любов до музики, рідного краю. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Подача нового навчального матеріалу.
Розучування пісні.
а) Вступна бесіда.
б) Показ пісні.
в) Аналіз твору.
г) Розучування по фразах.
5. Слухання музики.
а) Вступна бесіда.
б) Ілюстрація твору.
в) Аналіз твору.
г) Повторне слухання.
Підсумок уроку.
Домашнє завдання.
Хід уроку.
Діти заходять в клас, я з ними вітаюсь, оцінюю готовність до уроку
План-конспект №16
уроку музики проведеного в 6-В класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Розучування пісні «Реве та стогне Дніпр широкий» сл. Т. Шевченка, музика
народна.
Синкопа.
Ознайомлення з темою: героїко-патріотична тема творів Тараса Шевченка в
музиці Миколи Лисинка.
5. Слухання музики: хорова поема «Іван Гус» М. Лисенка.
Мета уроку: а) навчальна.
В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів з
різних видів музичної діяльності.
Оцінити підготовленість учнів до уроку, рівень знань учнів.
Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком
вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
Привчати самостійно вирішувати проблемні завдання, робити висновки.
Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора І. Й.
Дунаєвського.
Створити позитивну атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички з урахуванням вікових особливостей учнів.
Формувати здібність слухати і «чути» музику, слідкувати за розвитком
муз. образу.
в) виховна.
Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру
поведінки.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Розучування пісні.
а) Вступна бесіда.
б) Показ пісні.
в) Аналіз твору.
1
План-конспект №17
уроку музики проведеного в 8-Б класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Виконання пісні «Києве мій».
Інтервали. Кварта і квінта.
Творчість Джузеппе Верді.
Слухання музики: фінальна сцена з опери «Ріголетто» Дж. Верді. Мета
уроку: а) навчальна.
Використати методи і прийоми активізації учнів з різних видів
діяльності.
Вчити співати природнім голосом розвивати вокально-хорові навички.
Оцінити готовність учнів до уроку.
Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички.
Формувати вміння «чути» музику.
в) виховна.
Вчити правильної культури поведінки.
Вміти підібрати естетичні слова.
Виховувати любов до музики, рідного краю. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Перевірка попереднього вивченого матеріалу.
Слухання музики.
а) Вступна бесіда.
б) Ілюстрація твору.
в) Аналіз твору.
г) Повторне слухання.
Підсумок уроку.
Домашнє завдання.
Хід уроку.
Діти заходять в клас, я з ними вітаюсь, оцінюю готовність до уроку
1
План-конспект №18
уроку музики проведеного в 5-В класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Допрацювання пісні «По діброві вітер виє» на слова Т. Г. Шевченка.
Штрихи: легато, стакато.
Сольфеджування вправи.
Слухання музики: пісня Тараса з опери «Тарас Бульба» укр. композитора М.
Лисенка.
Мета уроку: а) навчальна.
Використати методи і прийоми активізації учнів з різних видів
діяльності.
Вчити співати природнім голосом розвивати вокально-хорові навички.
Оцінити готовність учнів до уроку.
Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
1: Розвивати співочі навички.
2. Формувати вміння «чути» музику.
в) виховна.
Вчити правильної культури поведінки.
Вміти підібрати естетичні слова.
Виховувати любов до музики, рідного краю. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Подача нового навчального матеріалу.
Слухання музики.
а) Вступна бесіда.
б) Ілюстрація твору.
в) Аналіз твору.
г) Повторне слухання.
Підсумок уроку.
Домашнє завдання.
Хід уроку.
Діти заходять в клас, я з ними вітаюсь, оцінюю готовність до уроку
План-конспект №19
уроку музики проведеного в 6-В класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи
Допрацювання пісні «Реве та стогне Дніпр широкий» сл. Т. Шевченка,
музика народна.
Ознайомлення з темою: тональність мі-мінор.
Ознайомитись з темою: взаємозв’язок мистецтва з природою.
Слухання музики: хор русалок «Чи всі ви сестриці» , танок-гра «Ой, гори,
ой святи, місяченьку».
Мета уроку: а) навчальна.
Використати методи і прийоми активізації учнів з різних видів
діяльності.
Вчити співати природнім голосом розвивати вокально-хорові навички.
Оцінити готовність учнів до уроку.
Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички.
Формувати вміння «чути» музику.
в) виховна.
Вчити правильної культури поведінки.
Вміти підібрати естетичні слова.
Виховувати любов до музики, рідного краю. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Подача нового навчального матеріалу.
Слухання музики.
а) Вступна бесіда.
б) Ілюстрація твору.
в) Аналіз твору.
г) Повторне слухання.
Підсумок уроку.
Домашнє завдання.
Хід уроку.
Діти заходять в клас, я з ними вітаюсь, оцінюю готовність до уроку
1
План-конспект №20
уроку музики проведеного в 7-В класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Розучування пісні «Чуєш, брате мій» ел. Б. Лепкого, муз. Л. Лепкого.
Види інтервалів. Інтервал секунда.
Музична драматургія.
Слухання музики: увертюра «Егмонт» німецького композитора Л.
ван Бетховена.
Мета уроку: а) навчальна.
В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів з
різних видів музичної діяльності.
Оцінити підготовленість учнів до уроку, рівень знань учнів.
Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком
вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
Привчати самостійно вирішувати проблемні завдання, робити висновки.
Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора І. Й.
Дунаєвського.
Створити позитивну атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички з урахуванням вікових особливостей учнів.
Формувати здібність слухати і «чути» музику, слідкувати за розвитком
муз. образу.
в) виховна.
Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру
поведінки.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Розучування пісні.
а) Вступна бесіда.
б) Показ пісні.
в) Аналіз твору.
г) Розучування по фразах.
1
План-конспект №21
уроку музики проведеного в 8-А класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Виконання пісні «Розпустили кучері дівчата».
Інтервали. Секста в мелодії.
Микола Лисенко. Опера «Тарас Бульба»
Слухання музики: сцена з четвертої дії опери «Тарас Бульба». Мета уроку:
а) навчальна.
В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів з
різних видів музичної діяльності.
Оцінити підготовленість учнів до уроку, рівень знань учнів.
Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком
вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
Привчати самостійно вирішувати проблемні завдання, робити висновки.
Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора І. Й.
Дунаєвського.
Створити позитивну атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички з урахуванням вікових особливостей учнів.
Формувати здібність слухати і «чути» музику, слідкувати за розвитком
муз. образу.
в) виховна.
Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру
поведінки.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
перевірка домашнього завдання.
Слухання музики:
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація твору.
в) Аналіз твору.
г) Повторне слухання.
1
План-конспект №22
уроку музики проведеного в 7-В класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Виконання пісні «Чуєш, брате мій».
Ознайомлення з життєвим та творчим шляхом Д. В. Січинського.
Слухання музики: каната Д. Січинського «Лічу в неволі» (вірш Т.
Г. Шевченка).
Мета уроку: а) навчальна.
В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів з
різних видів музичної діяльності.
Оцінити підготовленість учнів до уроку, рівень знань учнів.
Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком
вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
Привчати самостійно вирішувати проблемні завдання, робити висновки.
Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора І. Й.
Дунаєвського.
Створити позитивну атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
1. Розвивати співочі навички з урахуванням вікових особливостей учнів.
2, Формувати здібність слухати і «чути» музику, слідкувати за розвитком
муз.
образу .
в) виховна.
Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру
поведінки.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Повторення теоретичного матеріалу.
Слухання музики:
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація твору.
в) Аналіз твору.
г) Повторне слухання.
5. Підсумок уроку.
План-конспект №23
уроку музики проведеного в 6-А класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Допрацювання пісні «Не журіться, юні друзі» сл. О. Олеся,
муз. Б. Гану шевського.
Ознайомлення з життєвим та творчим шляхом М. Д. Леонтовича.
Слухання музики: обробки укр. нар. пісень М. Леонтовича «Пряля» та «Гаю,
гаю, зелен розмаю».
Мета уроку: а) навчальна.
В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів з
різних видів музичної діяльності.
Оцінити підготовленість учнів до уроку, рівень знань учнів.
Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком
вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
Привчати самостійно вирішувати проблемні завдання, робити висновки.
Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора І. Й.
Дунаєвського.
Створити позитивну атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички з урахуванням вікових особливостей учнів.
Формувати здібність слухати і «чути» музику, слідкувати за розвитком
муз. образу .
в) виховна.
L Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру
поведінки.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Сольфеджування вправи.
Слухання музики.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація твору.
в) Розбір твору.
1
План-конспект №24
уроку музики проведеного в 8-В класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського
педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою
Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
Сольфеджування вправи.
Виконання пісні «Заповіт».
Консонуючі і дисонуючі інтервали.
Ознайомлення з життєвим і творчим шляхом М. Д. Леонтовича.
Слухання музики: хорові твори «Козака несуть», «Дударик», «Щедрик», в
обробці М. Леонтовича.
Мета уроку: а) навчальна.
В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів з
різних видів музичної діяльності.
Оцінити підготовленість учнів до уроку, рівень знань учнів.
Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком
вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
Привчати самостійно вирішувати проблемні завдання, робити висновки.
Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора І. Й.
Дунаєвського.
Створити позитивну атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
Розвивати співочі навички з урахуванням вікових особливостей учнів.
Формувати здібність слухати і «чути» музику, слідкувати за розвитком
муз. образу .
в) виховна.
Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру
поведінки.
Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та
звичаїв.
Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
Розспівування.
Повторення вивченого матеріалу.
Слухання музики:
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація твору.
в) Аналіз твору.
1
Нашли опечатку? Выделите и нажмите CTRL+Enter