.

” Діяльність СГ “”ТАС”””

Язык: украинский
Формат: курсова
Тип документа: Word Doc
1 6670
Скачать документ

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА АКАДЕМІЯ

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ

з дисципліни “Страхування”
Тема завдання: “ Діяльність Страхової Групи «ТАС»”

виконала студентка ІІІ курсу,
групи ФК-07-1
денної форми навчання
Лемешко К.С.

Керівник Безпала Т.В.

Дніпропетровськ 2009 р.

ЗМІСТ

Вступ
1. Історія створення і розвитку страхової групи “ТАС”
2. Структура страхової групи «ТАС».
3. Характеристика страхових продуктів CГ «ТАС» та аналіз основних показників розвитку компанії
Висновки
Бібліографічний список

ВСТУП

Кожна людина прагне впевненості в завтрашньому дні, стабільності в житті, гарантованого захисту та підтримки у скрутних ситуаціях. Тому вивчення страхового ринку і ознайомлення зі страховими компаніями є актуальною темою сучасності.
Метою даної роботи є розгляд і аналіз діяльності СГ «ТАС».
Сьогодні, СГ “ТАС” – однин з лідерів українського страхового ринку, що підтверджується фінансовими показниками (обсягами капіталу, активів, страхових резервів, страхових премій та відшкодованих збитків).
Досягнуті компанією успіхи стали можливі завдяки цілеспрямованості та професіоналізму колективу, значного досвіду роботи, впровадження новітніх технологій, глибокому знанню страхової справи, високої капіталізації, широкій всеукраїнській мережі філій, що дозволяє компанії надавати страхові послуги високої якості, удосконалювати традиційні види страхування та створювати нові страхові продукти у відповідності до потреб сьогоднішнього дня.
Місія СГ «ТАС» – забезпечити надійний страховий захист клієнта, його впевненість і спокій.
Найвищі цінності страхової групи «ТАС»:
• персонал, клієнти та партнери;
• добре ім’я групи;
• найкращі традиції та досвід страхування;
• порядність і людяність.
Щорічний темп зростання компанії складає не менше 60%. Компанією активно використовуються підходи проектного менеджменту та методики реалізації передових технологій продажів. На сьогоднішній день компанія є універсальним страховиком, який пропонує клієнтам комплексні і спеціалізовані програм добровільного та обов’язкового страхування. Нею надаються високоякісні страхові послуги, до яких входять як традиційні види страхування, так і нові страхові продукти у відповідності до сьогоднішнього дня.
Об’єкт дослідження — страховий ринок України.
Предметом дослідження виступає СГ «ТАС»

1. ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ І РОЗВИТКУ СТРАХОВОЇ ГРУПИ

ЗАТ «Страхова Група «ТАС» створене в 1998 році. 19 жовтня минулого року СГ «ТАС» відсвяткувала свою 10 річницю.
На сьогоднішній день СГ «ТАС» є однією з найбільших компаній на страховому ринку України, про що свідчать провідні позиції у рейтингах. СГ «ТАС» заробили репутацію фінансово могутньої компанії, яка бездоганно виконує свої зобов’язання. Надійність забезпечена не тільки істотним статутним і резервним фондами, але і діючим механізмом перестраховки великих ризиків. Компанія працює з провідними перестрахувальниками світу, зокрема з провідними міжнародними компаніями: Munich Re (Німеччина), Trans-atlantic Re (США), Russian Re (Росія).
СГ «ТАС» – складова частина Фінансової групи «ТАС», до якої також входять: АКБ «ТАС-Комерцбанк», ЗАТ «ТАС-Інвестбанк», ЗАТ «Страхова компанія «ТАС», ЗАТ «Страхова компанія «ТАС-Капітал», дочірня страхова компанія «РуТАС» (Росія) та інші фінансові установи та промислові підприємства. [5]
Закрите акціонерне товариство «Страхова компанія «ТАС» – правонаступник Страхової компанії «ПриватПоліс», що була зареєстрована 6 травня 2000 року, і отримала Ліцензію Міністерства фінансів України № 4 від 20.07.2000 року на здійснення страхової діяльності у формі добровільного страхування життя.
24 квітня 2001 року компанія була перереєстрована з новою назвою, та 29 травня 2001 року ЗАТ «СК «ТАС» отримала нову Ліцензію Міністерства Фінансів України серія АА № 011429 на здійснення страхової діяльності в формі добровільного страхування життя.
18 липня 2003 року ЗАТ «Страхова компанія «ТАС» отримала в Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг (ДКРРФП) Ліцензію серії АА № 520052 на здійснення страхової діяльності у формі добровільного страхування життя на необмежений термін. Ліцензія видана у відповідності зі статтею 38 Закону України «Про страхування». Дія нової ліцензії починається 19.07.2003 року.
6 травня 2000 року Страхова компанія «ПриватПоліс» отримала свідоцтво про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності з присвоюванням ідентифікаційного коду суб’єкту підприємницької діяльності № 30929821.
24 квітня 2001 року у зв’язку з перейменуванням компанії, було отримане свідоцтво про перереєстрацію ЗАТ «ПриватПоліс» у ЗАТ «Страхова компанія «ТАС».
21 червня 2001 р. – СК „ТАС” вступила до Ліги страхових організацій України.
22 жовтня 2001 р. – здійснена перша страхова виплата за полісом убезпечення життя.
15 жовтня 2002 р. – Страхова компанія «ТАС» отримала можливість проводити якісний професійний андеррайтинг по договорах страхування життя, а також супровід клієнтів страхової компанії у випадку настання страхових подій на базі нового стратегічного партнера Фінансової групи «ТАС» – «ТАС – Клініки сімейної медицини».
19 липня 2003 р.- видана нова Ліцензія Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України серії АА № 520052 на здійснення страхової діяльності у формі добровільного страхування життя на необмежений термін.
29 грудня 2003 р. – Страхова компанія “ТАС” переїхала до нового власного офісу в центрі столиці на вулиці Шота Руставелі, 16.
1 червня 2004 р. – за підсумками 2003 року ЗАТ “Страхова компанія “ТАС” забезпечила прибутковість по договорах страхування життя з розрахунку 14,58% річних у валюті.
21 серпня 2004 р. – ЗАТ «Страхова компанія «ТАС» отримала свідоцтво Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України про реєстрацію фінансової установи.
25 листопада 2004 р. – підписано угоду та проведено підключення Страхової компанії «ТАС» до системи електронної доставки та оплати рахунків Portmone.com.
Лютий 2005 р. – відповідно до вимог законодавства України, Страховій компанії «ТАС» було замінено свідоцтво про державну реєстрацію на свідоцтво нового зразка серії А00 №069110.
Жовтень 2005 р. – з метою додаткової мотивації, зміцнення партнерських взаємовідносин та підвищення професійного рівня, у рамках стратегії пріоритетного розвитку існуючих каналів продажів розпочато ряд стратегічних змін у стосунках зі страховими посередниками Страхової компанії «ТАС».
28 грудня 2005 р. – здійснено першу в історії Компанії виплату по дожиттю за корпоративним договором убезпечення життя. Сума страхової виплати – 1 255 тис. Грн.
Січень 2006 р. – за підсумками 2005 року Голова Правління Страхової компанії «ТАС» Царук Павло Вікторович увійшов до рейтингу «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України» серед топ-менеджерів компаній, що займаються страхуванням життя, за версією рейтингової програми «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України». Проект «ТОП–100. Кращі топ-менеджери України» є частиною всеукраїнської рейтингової програми «ТОП-100. Кращі компанії України» щорічно проводиться видавництвом «Економіка» та редакцією «Інвестиційної газети». Мета рейтингового дослідження «ТОП–100. Кращі топ-менеджери України» – показати особистісну роль керівників у розвитку компаній.
24 жовтня 2006 р.- Голова Правління Страхової компанії «ТАС» Царук Павло Вікторович увійшов у список фіналістів національного етапу міжнародного конкурсу «Підприємець року – 2006» в Україні. А 22 жовтня 2007 р. – незалежне журі національного етапу міжнародного конкурсу «Підприємець року – 2007» в Україні назвало імена фіналістів конкурсу. 15 українських підприємців стали претендентами на звання кращих у номінаціях промислове виробництво, інформаційні технології, банківський сектор, страхові послуги, будівництво та нерухомість, харчова промисловість та переробка тощо. У список фіналістів другий рік поспіль увійшов Голова Правління ЗАТ «Страхова компанія «ТАС» Царук Павло Вікторович.
Січень 2007 р. – Страхова компанія «ТАС» першою серед лайфових компаній України отримала статус члена всесвітньої організації страховиків зі страхування життя LIMRA (Life Insurance Marketing Research Association).
Вересень 2007 р. – Журнал «Експерт – Україна» опублікував щорічний (рі)-рейтинг стабільності страхових компаній. Страхова компанія «ТАС» увійшла в групу А рейтингу і зарекомендувала себе як одна з найбільш стабільних та інформаційно–відкритих компаній сектору страхування життя в Україні, отримавши найвищий рейтинг стабільності Ааа.
17 2007 р. листопада в Національному палаці мистецтв «Україна» відбулася сьома урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року» в Україні.Під час вшанування переможців були нагороджені 79 провідних українських та зарубіжних компаній у 142 номінаціях. Переможцем конкурсу у номінації «Страхова компанія року зі страхування життя» була визнана Страхова компанія «ТАС». Отримання нагороди свідчить про ефективну багаторічну роботу СК «ТАС» на ринку убезпечення життя. Впевнено рухаючись вперед на вітчизняному ринку страхування життя, завдяки професійній команді, надійним партнерам і задоволеним клієнтам, Компанія планує і надалі розширювати спектр програм для фізичних і юридичних осіб, здійснювати подальший розвиток ринкового сегменту убезпечення життя.
СК «ТАС» стала першою вітчизняною компанією зі страхування життя. Сьогодні компанія є однією з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм індивідуального та корпоративного убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням. Значний досвід роботи, глибоке знання страхової справи, серйозні гарантії, забезпечені високою капіталізацією, широка всеукраїнська філіальна мережа дозволяють надавати страхові послуги високої якості, удосконалювати традиційні види страхування і створювати нові страхові продукти, що відповідають потребам сьогоднішнього дня. [1]

2. СТРУКТУРА СТРАХОВОЇ ГРУПИ «ТАС»

В структурі СГ «ТАС» понад 30 регіональних дирекцій і філій та 400 центрів продажу по всій Україні. Агентська мережа компанії налічує близько 3000 осіб. Страхові платежі СГ «ТАС» в 2007 році склали 262 млн. грн., що в 1,63 рази більше, ніж у 2006-му. Страхові виплати СГ «ТАС» в 2007 році у порівнянні з 2006-м виросли в 2,3 рази і становили майже 90,6 млн. грн. Зокрема, в 4 кварталі 2007 року СГ «ТАС» виплатила своїм клієнтам більше 31,6 млн. грн., (в 4 кварталі 2006 року – 13,544 млн. грн.). [7]
Сфера бізнес-інтересів групи «ТАС» охоплює: фінансовий сектор (банківський сегмент, страховий сегмент), промисловий сектор, нерухомість; венчурні проекти.
На ринках, що підпадають під сферу бізнес-інтересів інвестиційно-фінансової групи «ТАС», вона представлена:
4. Фінансовий сектор
Банківські послуги – банк «Бізнес Стандарт»
Страхування – страхова компанія «ТАС» (страхування життя); страхова група «ТАС» (страхування ризиків).
Інші напрямки фінансової діяльності – фінансове посередництво у сфері роздрібного кредитування; надання допомоги по поверненню активів та здійснення лізингових операцій. На таких ринках Група «ТАС» представлена: Європейською агенцією з повернення боргів та Першою Українською міжнародною лізинговою компанією.

2. Промисловий сектор
Група має значні інвестиції у компаніях, що входять до українського промислового сектору та спеціалізуються на виробництві залізничних вагонів, сталі та комплектуючих для рухомого складу – Завод «Дніпровагонмаш»; Крюківський вагонобудівний завод; Кременчуцький сталеплавильний завод.
3. Нерухомість
Портфель проектів нерухомості охоплює сегменти: житлового будівництва; нерухомості офісного типу; нерухомості готельного типу; логістики.
4. Венчурні проекти
Група постійно вивчає нові можливості для інвестування у нові сфери діяльності. Існуючі венчурні проекти ІФГ «ТАС»: фармацевтичний рітейл; сільське господарство; виробництво залізобетонних виробів і дорожнього покриття.
Як інноваційна компанія, ІФГ «ТАС» будує свій бізнес у відповідності до сучасних світових стандартів, забезпечуючи високі норми прибутковості акціонерного капіталу, сприяючи розвитку ринків, на яких вона присутня, та відповідаючи на запити та потреби всіх клієнтів.
Запорукою успішного розвитку групи є постійне удосконалення діяльності компанії, її орієнтація на провідні технології і методи управління, а також залучення висококваліфікованих спеціалістів і професійних консультантів з різноманітним досвідом роботи та глибокими знаннями. Але головне надбання групи – це кваліфікована команда однодумців, об’єднаних корпоративними цінностями і орієнтованих на перемогу.
Колектив групи складається з молодих, амбіційних і успішних людей, що постійно навчаються і удосконалюються, щоб щоденно пропонувати бізнес-партнерам найкращі умови для співробітництва та зростання їх добробуту. Ефективність роботи команди вимірюється не тільки фінансовими показниками, але і позитивною репутацією групи на усіх ринках, де вона присутня. [1]
Страхова Група «ТАС» – універсальний страховик, який пропонує клієнтам більше 100 страхових продуктів по 60 видам комплексних і спеціалізованих програм добровільного і обов’язкового страхування.
Місія Компанії – забезпечити надійний страховий захист клієнта, його упевненість і спокій.

мал. 2.1.
Страховой портфель Страховой группы «ТАС» в 1 квартале 2009 года

У своїй діяльності ЗАТ «Страхова компанія «ТАС» керується принципом «Соціально відповідальний бізнес – сталий розвиток суспільства». Компанія поділяє зростаючу у світі впевненість у тому, що компанії будь-яких бізнес-сфер можуть зробити внесок у сталий розвиток не тільки свого бізнесу, але і країни, у якій всі ми живемо і працюємо, у краще майбутнє наших громадян. Соціально відповідальна позиція стає одним із найважливіших напрямків стратегії розвитку Страхової компанії «ТАС».
Важливою складовою соціальної відповідальності вважається постійна взаємодія із зацікавленими сторонами. Для Страхової компанії «ТАС» основними зацікавленими сторонами сьогодні є клієнти, акціонери, інвестори, ділові партнери, співробітники, органи влади та державні установи. Безумовно, діяльність компанії пов’язана також з іншими зацікавленими сторонами, такими як засоби масової інформації, фінансово-економічні об’єднання та інші.
Взаємодія з усіма зацікавленими сторонами на постійній основі дає компанії можливість краще розуміти їхні потреби та очікування. У своїй діяльності компанія застосовує різні форми взаємодії з кожною групою зацікавлених сторін: презинтації, зустрічі, збори акціонерів, річний звіт, корпоративний сайт, прес-конференції, консультації, семінари тощо.
Соціальну відповідальність страхова компанія «ТАС» розуміє як добровільно прийняті принципи, яких компанія має намір дотримуватися у повсякденній роботі:
1. принцип відкритості та прозорості: компанія надає зацікавленим сторонам об’єктивну і найбільш повну інформацію про вплив діяльності компанії на економіку, суспільство та екологію на територіях присутності компанії;
2. принцип ведення постійного діалогу із зацікавленими сторонами;
3. принцип достовірності: ЗАТ «ТАС» надає лише достовірну інформацію, що може бути перевірена та підтверджена.
Страхова компанія «ТАС» продовжує вдалу реалізацію основних стратегічних ініціатив щодо збільшення обсягів страхування та впевнено рухається до досягнення своєї стратегічної мети – бути компанією №1 на ринку убезпечення життя в Україні. Цей факт переконливо підтверджують результати діяльності за підсумками І-го півріччя 2009 р.
Фінансові показники
Загальна сума страхових премій за підсумками шести місяців 2009 року склала 68 799,00 тис. грн., що перевищує аналогічні показники 2008 року практично на 56%.
Загальна сума активів компанії станом на 30.06.2009 року склала 375 888,00 тис. грн. У порівнянні з аналогічними показниками 2008 року Страхова компанія «ТАС» збільшила свої активи більше ніж у 2,5 раза.
Статутний капітал компанії – 21 306,30 тис. грн.
Страхові резерви компанії станом на 30.06.2009 року становили 219 918,00 тис. грн., у порівнянні з показниками 2008 року компанія збільшила свої резерви більше ніж на 75%.
Загальний розмір страхових виплат, здійснених компанією протягом звітного періоду, – 1 994,00 тис. грн. У порівнянні з аналогічними показниками минулого року, Страхова компанія «ТАС» зберегла темпи здійснення страхових виплат.
Інвестиційна діяльність
Побудова високоефективної інвестиційної політики для СК «ТАС» є одним зі стратегічних завдань протягом всього часу роботи компанії на ринку страхування життя. Інвестиційна діяльність проводиться з урахуванням показників якості та ліквідності активів, ступеню концентрації ризиків та загальної доходності інвестиційного портфелю. Завдяки цьому протягом останніх років Страхова компанія «ТАС» забезпечувала для своїх клієнтів високий рівень загального інвестиційного доходу.
З урахуванням гарантованого інвестиційного доходу згідно ст. 9 Закону України «Про страхування» загальний розмір приєднаних бонусів становить: у національній валюті – 19,23% річних; у доларах США – 11,61% річних; у євро – 8,67% річних.
Структура портфелю
Страхова компанія «ТАС» активно працює у сегменті фізичних осіб за програмами індивідуального убезпечення життя. Крім того, продуктовий портфель компанії містить програми корпоративного убезпечення життя та програми страхування життя позичальників банків.
Загальна кількість договорів страхування, укладених протягом І-го півріччя поточного року, – 8 881 договір, що свідчить про збільшення темпів приросту клієнтської бази більше ніж на 35% порівняно з результатами аналогічного періоду 2008 року. Загальна кількість фізичних осіб, застрахованих у Закритому акціонерному товаристві «Страхова компанія «ТАС» станом на 01.07.2009 року – 58 581, що перевищує аналогічний показник 2008 року більше ніж на 80%. [1]

3. ХАРАКТЕРИСТИКА СТРАХОВИХ ПРОДУКТІВ CГ «ТАС» ТА АНАЛІЗ ОСНОВНИХ ПОКАЗНИКІВ РОЗВИТКУ КОМПАНІЇ

Страхова Група «Тас» – страхова компанія, яка пропонує широкий спектр страхових продуктів, серед яких індивідуальні та комплексні програми страхування для фізичних та фридичних осіб, зокрема: добровільне майнове страхування, добровільне страхування відповідальності, добровільне страхування, обов’язкове страхування.
Основні зусилля страхової Групи «ТАС» зосереджені на створенні якісних страхових продуктів із цікавими для клієнта конкурентними перевагами.
Страховий продукт – це комплексне понятя, яке включає в себе не тільки оформлення договірних відносин на папері, а й містять:
1. Передпродажне обслуговування клієнта: інформування про діяльність компанії, проведення консультацій спеціалістами, спілкування зі страховими консультантами, які проходять спеціальне навчання.
2. Оформлення страхової угоди, наприклад, якнайповніше ознайомлення клієнта з умовами страхування, забезпечення його всією необхідною інформацією, проведення інструктажу на випадок настання страхової події та ін.
3. Супровід клієнта впродовж усього терміну дії страхової угоди. Наші спеціалісти підтримують із клієнтами постійний зв’язок, інформуючи їх про акції, які відбуваються в компанії, пропонуючи спеціальні бонуси та знижки.
4. У разі настання страхової події – всебічна підтримка та участь (виїзд представника компанії на місце події, допомога в оформленні документів тощо). [6]
СК “ТАС” надає самі високі гарантії збереження, накопичення та своєчасних виплат коштів.
Страхова компанія “ТАС” гарантує свої клієнтам:
• надійний страховий захист життя і здоров’я;
• надійне розміщення засобів, як у національній, так і у вільно конвертованій валюті;
• перевищення відсотка прибутковості над відсотком інфляції;
• стабільний ріст доходу;
• негайну виплату страхового відшкодування;
• професійне обслуговування;
• оперативне реагування на зміну потреб своїх клієнтів.
За підсумками 2007 року вона займала 7-е місце в рейтингу страхових компаній по страхуванню ризиків та її частка ринку склала 1,5% (мал. 3.1)

мал. 3.1

Щорічний темп зростання компанії складає не менше 60%. СГ “ТАС” має розвинену регіональну мережу, що складається з 19 філій, 12 регіональних дирекцій, більше 400 центрів продажу та широкої агентської мережі (більше 2000 страхових агентів), що дозволяє надавати послуги по всім регіонам України. Це забезпечує компанії статус національного страховика, здатного задовольняти потреби найвимогливіших клієнтів, надати широкий спектр продуктів страхування в кожному куточку нашої країни. [2]

Індивідуальне убезпечення життя

Накопичувальне страхування
Всі економічні відносини базуються на бажанні отримати прибуток, тому питання про раціональне та ефективне використання капіталу актуальне для будь-якої людини, яка має певні кошти. Якщо Ви бажаєте накопичити капітал для придбання будинку, для навчання Ваших дітей або накопичити ім на весілля, і на сам кінець, забезпечити собі гідну старість, скористайтеся нашими програмами.
• «ТАС – ЛАЙФ» – сучасна накопичувальна програма убезпечення життя, у якій страхові виплати в два-три рази перевищують розмір суми, яку передбачається накопичити і гарантується досить високий рівень прибутковості. Програма реалізується через страхових посередників
• «ТАС – КАПІТАЛ» – накопичувальна програма убезпечення життя, яка має більш привабливі умови для страхувальників старшого віку, дозволяє накопичити капітал та гарантує фінансовий захист родини та близьких у разі настання страхових подій. Програма реалізується через страхових посередників
• «ТАС – АКТИВ+» – накопичувальна програма убезпечення життя, яка дозволяє накопичити певні кошти та гарантує фінансову безпеку, а також забезпечує фінансовий захист родини та близьких у разі настання страхових подій. Програма реалізується через агентську мережу
Ризикове страхування життя
Життя і здоров`я – це те, що належить не тільки Вам, але і Вашим близьким, хоча б тому, що вони Вас люблять. Якщо Ви є ще й головою родини, Ви берете на себе відповідальність за її добробут. Робити це дуже приємно, але піклуватися про близьких та забезпечувати їх можна лише тоді, коли сам здоровий і сповнений сил. Подбайте про своїх близьких, потурбуйтеся про власне здоров`я.
• «ТАС – МЕД» – програма додаткового страхування здоров`я. Програма реалізується через страхових посередників
• «ТАС – ТАЛІСМАН» – програма страхування від нещасних випадків, яка гарантує страховий захист в Україні та за її межами і діє 24 години на добу. Програма реалізується через агентську мережу
• «ТАС – ДОПОМОГА» – програма строкового страхування життя, яка дозволяє убезпечити себе від наслідків настання небажаних подій. Програма реалізується через агентську мережу.
Накопичувальні програми для дітей
Пам`ятаєте, як Ви зраділи, коли дізналися, що у Вашій родині буде дитина? Радісні передчуття сповнювали Вас до самого її народження, і тільки зараз, вперше тримаючи сина чи доньку на руках, Ви усвідомили, яка це величезна відповідальність – дбати про маля, виховувати його, забезпечувати йому якісну освіту і допомагати йому стати гідною людиною. Скористайтесь нашими накопичувальними програмами для дітей, за допомогою яких Ви зможете подбати про своїх дітей та забезпечити їм стабільне майбутнє завдяки значній матеріальній підтриці.
• «ТАС – ЮНІОР» – дитяча накопичувальна програма, що дозволяє поступово накопичити на користь дитини значний капітал, який згодом можна буде витратити на іі потреби (навчання, житло тощо), та забезпечити гідну фінансову підтримку, яка не дозволить непередбачуваним подіям перекреслити уявлення батьків про майбутнє їхньої дитини. Програма реалізується через страхових посередників
• «ТАС – ДОВІРА» – накопичувальна програма страхування дітей, яка дозволяє подбати про створення фонду майбутніх витрат для дітей та забезпечити гідний страховий захист для них протягом дії Договору страхування. Програма реалізується через агентську мережу.
Страхування життя позичальника банку
Страхування життя позичальника банку – послуга, що забезпечує виплату банку у розмірі заборгованості позичальника при виникненні подій, пов’язаних із його життям та здоров’ям, в результаті яких він не зможе сплатити кошти, отримані у кредит. Програми страхування життя позичальників банків реалізуються через канал банкострахування.

Корпоративне убезпечення життя

Керівники підприємств, які зробили ставку на персонал і поставили перед собою ціль створити працездатну і мотивовану команду однодумців, таким чином реалізують ідею “головне багатство підприємства – його люди”, і дають можливість своїм співробітникам цілком розкрити і реалізувати свій потенціал, а, отже, принести підприємству більший прибуток.
Напевно кожен керівник не раз задавав собі подібні питання:
• Як створити базову соціальну програму на підприємстві?
• Як убезпечити співробітників від матеріальних втрат при нещасних випадках?
• Як додатково мотивувати своїх співробітників?
• Як мотивувати персонал за допомогою пенсійної програми?
Тому, хотілося б звернути Вашу увагу на питання соціального захисту та матеріального стимулювання праці працівників підприємства. На сьогоднішній день, для створення високопрофесійного, злагодженого колективу та заради запобігання плинності кадрів необхідно окрім регулярної виплати пристойної заробітної плати також виділяти кошти для соціального захисту трудового колективу.
Найбільш оптимальним механізмом забезпечення співробітників підприємства додатковими соціальними гарантіями є страхування.
Програми корпоративного убезпечення життя дозволяють:
• додатково мотивувати співробітників компанії;
• зміцнювати командний дух у колективі;
• знизити плинність кадрів;
• залучати на роботу висококваліфікованих фахівців, забезпечивши їм додаткові соціальні гарантії;
• забезпечити фінансовий захист службовцям і членам їхніх родин при настанні страхових подій;
• поліпшити імідж компанії в очах вітчизняних і закордонних партнерів.
Завдяки податковим пільгам програми корпоративного страхування життя дозволяють оптимізувати витрати підприємства на соціальне забезпечення й додаткову мотивацію співробітників: відповідно до нової редакції Закону «Про оподаткування прибутку підприємств», юридичні особи можуть відносити платежі по довгостроковому накопичувальному страхуванню життя своїх співробітників на валові витрати, у межах 15 відсотків від заробітної плати, нарахованої такій найманій особі протягом податкового року, але не більше 7560 гривень у рік.
Для укладення Договору колективного страхування життя з юридичною особою страховий агент повинний надати в страхову компанію заяву на укладання договору корпоративного страхування життя разом з додатком у вигляді списку застрахованих осіб, за затвердженою страховиком формою.
Помічником при укладанні договору корпоративного страхування життя може слугувати пам’ятка для страхувальника. [1]

Фінансові показники

Запорукою надійності Страхової Грипи «ТАС» є її інформаційна відкритість та прозорість. СГ «ТАС» надає для ознайомлення інформацію по основних фінансових показниках, які характеризують фінансову стабільність компанії, та відображають її зростання й динамічний розвиток.
Безумовно, найголовнішими показниками для клієнтів є об’єм нарахованих премій, сплачені відшкодування та резерви, тому що саме ці показники відображають рівень виконання страховою компанією своїх зобов’язань згідно укладених Договорів страхування та забезпечення страховиком майбутніх виплат страхового відшкодування. [2]
Загальна сума страхових премій за підсумками шести місяців 2009 року склала 68 799,00 тис. грн., що перевищує аналогічні показники 2008 року практично на 56%.
Загальна сума активів компанії станом на 30.06.2009 року склала 375 888,00 тис. грн. У порівнянні з аналогічними показниками 2008 року Страхова компанія «ТАС» збільшила свої активи більше ніж у 2,5 раза.
Статутний капітал компанії – 21 306,30 тис. грн.
Страхові резерви компанії станом на 30.06.2009 року становили 219 918,00 тис. грн., у порівнянні з показниками 2008 року компанія збільшила свої резерви більше ніж на 75%.
Загальний розмір страхових виплат, здійснених компанією протягом звітного періоду, – 1 994,00 тис. грн. У порівнянні з аналогічними показниками минулого року, Страхова компанія «ТАС» зберегла темпи здійснення страхових виплат.
Укладених протягом І-го півріччя 2009 року – 8 881 договір, що свідчить про збільшення темпів приросту клієнтської бази більше ніж на 35% порівняно з результатами аналогічного періоду 2008 року. Загальна кількість фізичних осіб, застрахованих у Закритому акціонерному товаристві «Страхова компанія «ТАС» станом на 01.07.2009 року – 58 581, що перевищує аналогічний показник 2008 року більше ніж на 80%.
Отже, страхова группа «ТАС» продовжує вдалу реалізацію основних стратегічних ініціатив щодо збільшення обсягів страхування та впевнено рухається до досягнення своєї стратегічної мети – бути компанією №1 на ринку убезпечення життя в Україні. [1]

ВИСНОВКИ

ЗАТ «Страхова Група «ТАС» працює на страховому ринку України з 1998 р. За цей час компанія зарекомендувала себе як співдружність професіоналів, які завжди готові взяти на себе турботу про життя, здоров’я, майно та відповідальність клієнтів.
Передовий менеджмент, сучасні методи введення бізнесу, молодий перспективний колектив – ось запорука плідної та динамічної роботи страхової групи «Тас».
Переваги Страхової Групи «ТАС»:
• провідні позиції за основними показниками в рейтингу страхових компанії України;
• більше 100 страхових продуктів, комплексних і спеціалізованих програм добровільного та обов’язкового страхування;
• вигідна система знижок;
• наявність розгалуженої мережі по всій Україні;
• наявність Центру обслуговування клієнтів;
• надійний перестрахувальний захист;
• високі професійні якості, знання та досвід співробітників;
• ефективний менеджмент, передові методи ведення бізнесу.
Страхова компанія «ТАС» активно працює у сегменті фізичних осіб за програмами індивідуального убезпечення життя. Крім того, продуктовий портфель компанії містить програми корпоративного убезпечення життя та програми страхування життя позичальників банків.
Компанія планує розвивати канали продажів, розширювати агентську мережу, створюючи стабільні та довгострокові відносини зі своїми клієнтами. Адже для клієнтів наочні свідчення обсягів виплат страхових відшкодувань, підвищення якості фінансових показників служать гарантією надійності та стабільності компанії, а значить – існує незаперечна можливість довіри їй своє майбутнє, себе і своїх близьких та свій бізнес.
ЗАТ «Страхова Група «ТАС» гарантує своїм клієнтам виконання обов’язків, прийнятих на себе.

БІБЛІОГРАФІЧНИЙ СПИСОК

1. http://www.taslife.com.ua
2. http://www.tas-insurance.com.ua
3. http://www.tas.ua
4. http://tas-zp.uaprom.net
5. http://who-is-who.com.ua/bookmaket/zakarpat2007/4/43.html
6. http://who-is-who.com.ua/bookmaket/economisty2006/9/143/1html
7. http://www.expoua.com/Event/lang/ru/id/40870/mode/PNView/adid/183
8. http://forinsurer.com/TAS-IG

Нашли опечатку? Выделите и нажмите CTRL+Enter

Похожие документы
Обсуждение

Ответить

Курсовые, Дипломы, Рефераты на заказ в кратчайшие сроки
Заказать реферат!
UkrReferat.com. Всі права захищені. 2000-2020