.

Ми тепер не просто діти – ми тепер вже школярі (урок)

Язык: украинский
Формат: реферат
Тип документа: Word Doc
191 2528
Скачать документ

Урок свято

Ми тепер не просто діти – ми тепер вже школярі

Мета: формувати пізнавальні здібності першокласників, розвивати інтерес
і любов до знань, вчити самостійно і творчо їх здобувати, виховувати
почуття гордості за статут школяра, приналежності до учнівського
колективу ровесників і друзів

Святково прибраний клас. На стендах виставки дитячих малюнків,
саморобок, аплікацій, зошитів, альбомів.

На дошці великими буквами квітками написана тема уроку-свята, а знизу
підставка для книжки, яку принесуть дід Улас і внучка Оленка. „Чарівна
книжка казок”. В ній чотири сторінки ілюстрацій, які містять
різноманітні завдання. Це стане своєрідним випробуванням для шести річок
на право називатися школярами.

Іменні залікові листки для кожного учня, на яких тема уроку свята,
прізвище та ім’я дитини, картинка-розмальовка, окреслені місця для
виконання завдання з різних навчальних предметів відповідно до
навчальної програми.

Дід Улас і внуча Оленка будуть ведучими уроку.

Хід уроку

І. Слово вчителя

Діти! Розпочинаємо з вами незвичайний урок-свято. Погляньте, як багато
до нас завітало гостей. Встаньте, будь ласка, поверніться до них
обличчям, привітайтеся і подякуйте за те, що прийшли до нас на свято.
Сідайте.

Вітаю всіх зі святом! Його назву ми прочитаємо зараз разом. Ми
навчаємось у школі уже третій місяць. А чи тали ви за цей час справжніми
учнями, скажуть сьогодні наші готі і спеціальна комісія (журі).

Будьте уважні! На вас чекають різноманітні випробування, а також
сюрпризи, ігри, веселики. Перший сюрприз від шефів.

Роздаю всім дітям „Залікові листки”.

Учитель. Погляньте, який гарний сюрприз. Це „Заліковий листок”. На ньому
ви будете виконувати різні завдання. Постарайтеся в них працювати
старанно і охайно. В кінці свята комісія-журі буде визначати, чи став
уже кожний із вас справжнім школярем.

Уважно розгляньте свій листок. Кого ви бачите на малюнку?

Охайно розмалюйте Лисичку!

Складіть речення про Лисичку із трьох слів.

Стук в двері. Заходять в клас дід Улас і внучка Оленка.

Учитель. Ой, подивіться, діти, до нас ще завітали гості. Це мої давні
приятелі дід Улас і внучка Оленка. Заходьте, заходьте.

Подають мені книжку.

Учитель. А що це? Наш дарунок „Чарівна книжка казок”.

Дід Улас. Ми пропонуємо провести вам мандрівку по сторінках цієї книжки
зустрітися з улюбленими героями казок. Ви згодні?

Діти. Згодні!

Внучка Оленка. Послухайте загадку і відгадайте, герої якої казки чекають
нас на першій сторінці.

Носик круглим п’ятачком,

ним в землі їм зручно ритись.

Хвостик – маленьким гачком,

замість туфельок – копитця.

Троє їх і всі кругленькі,

подібні, круглі й чепурненькі.

Відгадайте без підказки, хто оці герої казки?

Діти. Троє поросят.

Учитель. Скільки поросят на малюнку? Скільки грибів? Скільки на малюнку
будиночків? А скільки відерок? А книжок? Запишіть.

А тепер порівняйте ці числа. Поясніть, що означає порівняти?

3 1

Нашли опечатку? Выделите и нажмите CTRL+Enter
