.

Учень у класі та його оточення (урок)

Язык: английский
Формат: реферат
Тип документа: Word Doc
0 2005
Скачать документ

Реферат на тему:

Учень у класі та його оточення (урок)

Цілі :

Практичні: ознайомити учнів:

А) з поняттям « англійська мова» ;

Б) з назвами предметів, що є в класі.

Навчити учнів:

А) вимовляти звуки [
d],[t],[b],[p],[s],[z],[k],[m],[n],[i],[?],[e],[l],[?],[u],[?].

Б) Виконувати розпорядження : “ Stand up!, Sit down! Hold up
the…!, Touch the…”

B) Розуміти запитання “What is this?”

Г) Називати предмети: desk, pencil, book, box, pencil- box, lamp у
структурах “ it is a… This is a…”

Виховні : виховати в учнів зацікавленість новою мовою, любов до праці,
старанність і наполегливість.

Розвиваючі: розвивати в учнів позитивне ставлення до іноземної мови,
розвивати уміння слухати англійську мову.

Обладнання: транскрипції звуків, ведмедик, підручник, політична карта
світу.

Хід уроку

І.Організація класу до роботи.

1. Привітання і знайомство.

– Good morning!

– Sit down (супроводжую жестом).

My name is Khrystyna Mykhailivna. I’m your teacher of English. I’m very
glad to meet you. I hope that you will enjoy our lessons. ( у півголоса
перекладаю сказане на англійській українською мовою).

Т: А зараз кожен з вас скаже як його звати, використавши фразу My name
is…

2. Ознайомлення учнів з поняттям « англійська мова».

Читаю віршик:

I’m scary little hare, with happy ears,

One here, one there.

My feet ore bare.

Poor little hare – always full of hears!

The Baby Hare, you should not cry.

Bare feet are Hut feet,

Long ears help your hear.

But it’s bad and very sad to be so full of fear.

T: Ви прослухали віршик мовою, якою розмовляють у США, Канаді,
Австралії. (показую карту світу).

Ви вивчатимете англійську мову протягом 11 років і навчитеся розуміти
її, читати, писати і розмовляти. Деякі англійські слова ви вже знаєте. Я
вам їх назву, а ви догадаєтесь про їх значення: football, goal- keeper,
basketball, cafe, bank.

3. Виконання розпоряджень вчителя. Зараз ми навчимося виконувати деякі
дії. Я вам трохи допоможу.

Stand up! (показую рукою)

Sit down!

Sit down!

Stand up!

ІІ. Основна частина уроку.

4. Називання окремих предметів вчителем.

Т: Зараз ми вивчимо назви предметів, що є в класі.

5. Називання предметів учнями, вимова звуків [ t, d, p, b, m, n, I, ?,
u, ?, ?, k, z, s, ] у складі слова та ізольовано.

Т: This is a book. – Це книжка.

This – це

Is – є

Book – книжка

Запам’ятайте, що маленька часточка is ніколи не випускається. Ми будемо
казати : This is a desk.

This is a blackboard.

l

B

e

$

&

L

j

x

~

¤

¬

°

1/4

A

E

I

O

Oe

a

ae

i

?

o

-BTV

$

ae

e

?Љ?Љ?e

??????????????? This is a door.

This is a window.

This is a pen.

This is a wardrobe.

Усі ці слова складаються з маленьких чоловічків – звуків. Які звуки
української мови ви знаєте ? Звуки англійської мови трохи відрізняються
від звуків української мови. Тепер ми познайомимося з нашим найпершим
другом з Англії – Misterom Tourgom. Він живе у хатинці під назвою –
Mouth. Mister Toung прокинувся і каже [ r], потім він застелив ліжко і
вирішив зробити зарядку. Потягнувся [?], підняв рученята, торкнувся
стелі своєї хатинки і сказав [t], [ d]. Поставив чайник [s], [z]. Пішов
будити сестричок Lips. [b],[p],[k],[m],[l] сказали вони. Mister Toung
пішов у двір і відкрив він двері [?] . Скажи – чудовий день [ ?], [?].

T: Подивіться діти, усі речі в класі плачуть, вони загубили таблички з
своїми назвами. Давайте допоможемо їм, дамо кожному назву. Але спочатку
навчимося вимовляти деякі слова і звуки.

Т: This is a desk.

This – у цьому слові є звук – чоловічок [?] . Дивіться уважно
торкніться кінчиком язика верхніх зубів, але так, щоб між зубами і
язичком була щілина і кажемо український звук [з], а тепер усі разом
[?].

Т: This is a pen. (вимовляють діти 3 рази)

Т: What is this? It is a pen.

Repeat (повторим) – P – It is a pen.

6. Виконання розпоряджень “ Touch the …! Hold up the…!” ( Спочатку роблю
я, а потім учні ).

Т: Touch the desk ( pen, blackboard )

T: Hold up a pen (book, pencil- box)

7. Називання вчителем предметів, зображених на малюнках (уроки 1-9 ).
Учні слухають, а потім торкаються малюнків, коли вчитель називає.

8. Називання предметів учнями ( a pen, a book, a pencil- box, a
desk)

T: What is this?

P: It is…

9. Повторне виконання розпоряджень « Stand up! Sit down! Touch
the…! Hold up the…!”

10. Виконання вправи 1 і 2.

11. « Знайомство». Учні запитують одне одного і відповідають своє
ім’я.

Т: (беру ведмедика ) My name is Teddy. And what is your name? (учні
ланцюжком запитують ім’я і відповідають).

ІІІ. Заключна частина уроку.

Homework: А вдома ви скажете всім по англійські як вас звати і запитаєте
кожного хто з вами живе, як його звати.

Нашли опечатку? Выделите и нажмите CTRL+Enter
