ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА
В ГРУПАХ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ – ЦЕ ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ
ФІЗКУЛЬТУРНИКИ В ГРУПАХ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ – ЦЕ ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ
Мета: Уточнити та закріпити знання дітей про здоров’я. Виховувати в них
бажання бути здоровими. Виявити знання фізкультхвилинок.
Обладнання: Малюнки, касета з музикою.
Хід заняття
І.Організаційна частина.
Привітання.
Вступ.
– Добрий день діти та дорогі гості.
Як ви думаєте, чому одні люди хворіють часто, а інші рідко? Одні увесь
час скаржаться на втому, біль, а іншим час скаржаться на втому, біль, а
іншим усе дарма? Добре бути завжди в гарному настрої, і дуже погано,
коли в тебе щось болить.
Отже, сьогодні ми поговоримо про здоров’я і що потрібно робити, щоб бути
здоровими. Давньогрецький лікар Гіппократ виявив зв’язок між здоровою
людино і її характером
Він стверджував, що здорові люди зазвичай в доброму настрої, менше
втомлюються, активні.
Здавна людям всім відомо,
Що приємно буть здоровим
Тільки треба добре знати
Як здоровим стати.
2.Здоров’я – це найбільше багатств людини.
Нарівні з силою, швидкістю, спритністю, витривалістю, гнучкістю
показником здоров’я також є добрий настрій.
ІІ. Основна частина.
-Послухайте прислів’я про здоров’я.
“Здоровий же знає, який він багатий”
“Хворому і мед гіркий”
“Здоровому все здорово”
“Здоров’я найбільше багатств у світі”
-Чи знаєте ви прислів’я про здоров’я?
(Діти говорять)
Д: “Здоров’я всьому голова”
“Здоров’я маємо не дбаємо, а втративши плачем”
“Здоров’я людини – це найдорожчий скарб”
“Збережи здоров’я тай на все життя”
“Наше здоров’я у наших руках”.
“Коби голова здорова, будуть ваш і корова”
“Той здоров’я не цінить хто хворим не був”.
-Отже, у кожної людини найважливішим є здоров’я. Дітки, а що потрібно
робити щоб бути здоровим?
(Діти відповідають)
-А що потрібно нам робити на уроках, щоб не зіпсувати своє здоров’я.
Д: – Коли читаємо не ставити книжки близько біля очей, не горбитись, а
рівно сидіти за партою, лежачи за партою не читати, сидіти – ножки
рівно, руки на парті.
-Добре, а що ще є основним для здоров’я і на уроках і на групі
продовженого дня?
Д: -Фізкультвизинки.
_Давайте з вами трохи відпочинемо.
1.Конкурс фізкультхвилинок.
– Зараз я подивлюся і наші гості, які фізкультхвилини з вами проводять
ваші класні керівники.
(Діти проводять фізкультхвилинки).
1.Раз – підняти руки вгору,
Два нагнутися додолу.
Не згинайте діти ноги
Як торкаєтесь підлоги
Три, чотири – прямо встати
Будем знову починати. 2.Скільки пальців на руках?
10 гарних зайченят
Під яликою сидять
Зайці почали стрибать,
Ми їх будем рахувать:
1,2,3,4,5.
3.Буратіно потягнувся.
Раз нагнувся, два нагнувся
Руки в сторони розвів
Мабуть ключик загубив
Щоб той ключик відшукати.
На носочки треба встати,
І тихенько посідати.
– Давайте зараз визначимо переможця нашими оплесками.
ІІІ. Підсумок спортивно-оздоровчої години.
– Фізкультура, спорт, здоров’я –
Речі кожному потрібні
Бути сильним і здоровим –
Це найбільша радість в світі.
– Отже, що найважливішим є для людини?
– Які ознаки здорової людини?
– Що робити на уроках, щоб зберегти своє здоров’я?
Чи потрібні нам фізкультхвилинки на уроках та на ГПД?
Нашли опечатку? Выделите и нажмите CTRL+Enter