.

Нервова система: структура і фізіологія (реферат)

Язык: украинский
Формат: реферат
Тип документа: Word Doc
38 639
Скачать документ

У рефераті детально розглянуто структуру та фізіологію нервової системи

Нервова система має більше ускладнену гістологічну структуру. Це включає:

  • нейрони, які є індивідуальними нервовими осередками мікроскопічної структури;
  • нерви, які є макроскопічної структури;
  • мозок, який є центром регулювання і координацією активності тіла;
  • спинний мозок, який є колоною нервової тканини;
  • менінгіт, який є трьома шарами зв’язуючої тканини, мембран, які оточують центральну нервову систему, тобто мозок і спинний мозок.

Розмір і форма нейрона залежить від довжини і цілого ряду сприйнятливих волокон відгалуження, які викликаються дендритом. Нервова хвиля імпульсу проходить дендрит і досягає тіла осередку і ядра осередку. Аксон несе імпульс далеко тіла осередку. Аксони покриті тканиною під назвою футляр мієлін, який дає білу появу до нервового волокна.

Нефрима є ще однією покришкою аксона. Це є перетинковим футляром, який є за межами футляра мієліну на нервових осередках периферійних нервів. Імпульси передані від одного нейрона до іншого через кінця, термінальних волокон охоплюючи простір між ними, який є викликаний синапсом.

Учені вважають, що там стосуються 12 мільярдів нервових осередків, які виконують функцію координації людської активності скрізь в тілі. Ми можемо дивитися, думати, чути, розмовляти, щоб відповісти на біль, температуру, дотик, і т. п. завдяки активності тіла, контрольованого нервовою системою.

Зовнішні стимули і внутрішній хімічний помічник ацетинхолфін допомагає в передачі нервових імпульсів. Зовнішні рецептори (шкіра, вуха, очі, нирки) і внутрішні рецептори (в м’язах і кровоносних судинах) одержують і передають нервові імпульси до нервових осередків, а потім до спинного мозку і мозку.

Мозок є однією з самих складних структур, які завжди конструюються за природою.Зовнішня нервова тканина головного мозку, відомого як мозкова кора, складається з складок і хребтів, форма яких підняла частини, відомі як звивини, і жолобки, відомі як тріщини.

В межах мозку є чотири безперервні западини, або канали, шлуночки, які містять спинномозкову рідину. Ця рідина захищає мозок і спинний мозок від потрясіння. Рідина може братися через порожню голку, яка встановлена в регіоні лісоматеріалу спинної колони для діагнозу або для зменшення тиску на мозок. Це процедура називається спинним або поперековим пробоєм.

Таламус і гіпоталамус є двома іншими частинами мозку. Таламус – це кількість сірої речовини мозку, яка формує бічні стіни діенцефалону, які залучені в передачі і інтеграції деяких сенсорів. Це контролює стимули, які ми одержуємо за допомогою припинення одних і збільшення інших. Гіпоталамус є частиною мозку, який утворив низ з третього шлуночка, і регулює багато основних функцій тіла, наприклад сон, апетит, температура і деякі емоції (страх і задоволення).

Коли загальноприйняті імпульси стимулів визнані, інтерпретують, підсумовують і аналізуються в межах центральної частини нервової системи (мозок) вони остаточно змінені і послані у формі специфічних замовлень до різних частин і органів людського тіла. Дослідники визначили деякі області в мозку, які контролюють бачення, слух, рухи і емоції людського існування.

Нашли опечатку? Выделите и нажмите CTRL+Enter

Похожие документы
Обсуждение

Ответить

Курсовые, Дипломы, Рефераты на заказ в кратчайшие сроки
Заказать реферат!
UkrReferat.com. Всі права захищені. 2000-2020